OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE

 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Piła, 10.08.2014.

 

 

1.  Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie potrzebują naszego wsparcia! Dlatego, jako duszpasterze gorąco zachęca, by w uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, 26 sierpnia, włączyć się w inicjatywę Dnia Modlitwy za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie.

 

2.  Msza św. jubileuszowa w intencji małżeństw obchodzących w sierpniu rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa zostanie odprawiona za tydzień o godz. 11.00. Zgłoszenia w zakrystii.

 

3.  Kancelaria parafialna do końca sierpnia czynna w soboty po wieczornej Mszy św. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

 

4.  W dalszym ciągu można składać przybory szkolne do kosza wystawionego przy drzwiach. Przekażemy je potrzebującym z naszej parafii.

 

5.  Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnych kursów w zakresie spawania blach i rur oraz operatora maszyn CNC. Szkolenie przeznaczone jest dla osób pracujących w branży budownictwa, z wykształceniem przynajmniej średnim i mieszkających na terenie naszego województwa. Szczegóły w zakrystii.

 

6.  Kupony na bezpłatne badanie słuchu przy gazetach, dożynki powiatowo-gminne oraz informacje o pielgrzymkach na plakatach.

 

7.  Do nabycia kolejny numer Gościa Niedzielnego.

 

8.  Bóg zapłać za pomoc przy budowie kościoła oraz za troskę o piękno naszych kaplic.

 

9.  Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia i licznych łask na czas pracy i wypoczynku.

 

 

Można je składać bezpośrednio w prawym garażu. Dziękujemy.