OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE

 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Piła, 14.09.2014.

 

 

1.  Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Skrzatuszu odbędzie się w sobotę 20 września. Wyjazd o godz. 11.30.

 

2.  Rodzice zapisują kandydatów do Bierzmowania z kl. III gimnazjalnych w zakrystii.

 

3.  Dzieci z kl. II otrzymują w każdą niedzielę na Mszach św. obrazki, natomiast kandydaci do Bierzmowania zgłaszają swoją obecność w zakrystii. Rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii św. mogą zaprenumerować bardzo pomocny miesięcznik DOMINIK. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

 

4.  W następną niedzielę  Ks. Biskup zaprasza na uroczystości do Skrzatusza.

 

5.  Za tydzień III niedziela miesiąca Taca budowlana.

 

6.  Fundacja Pro-Prawo Do Życia zaprasza na kurs dla pro – liferów. Możesz dowiedzieć się jak skutecznie bronić nienarodzone dzieci. Najbliższy kurs odbędzie się w Pile 20 – września. Wypełnij formularz na stronie www. stop aborcji.pl Szczegóły na plakacie.

 

7.  W następny czwartek 25 września o godz. 18.45 spotkanie wraz z rodzicami kandydatów do Bierzmowania z kl. I ponadgimnazjalnych.

W następny piątek 26 września  o godz. 18.45 spotkanie wraz z rodzicami kandydatów do Bierzmowania z kl. III gimnazjalnych.

 

8.  Za dwa tygodnie o godz. 12.30 Msza św. i spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci z kl. II przygotowujących się do I Komunii św.

 

9.  Do nabycia prasa katolicka:  Gość Niedzielny z płytą 2 cz. Dzienniczka oraz z Uroczystości w Skrzatuszu, miesięcznik Arka.

 

10.  Od następnej niedzieli będą dostępne nowe plakaty akcji ZBIERAM NAKRĘTKI.

 

11.  Cały czas trwają prace budowlane na kościele. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim pomagającym w pracach oraz troszczącym się o nasze kaplice. W ub. tygodniu zostały wylane słupy i podciąg na ścianie od strony ul K. Wielkiego, podciągnięte zostały ściany, przygotowane zostało 5 palet, cegieł.

 

12.  Zostaliśmy zaproszeni na zbiórkę w parafii św. Józefa. Zbiórka odbędzie się w niedzielę 28 września – prosimy o pomoc.

 

13.  Zostały rozdane koperty na budowę. Dla tych, którzy nie otrzymali kopert są one wyłożone obok gazet.

 

  

 

Można je składać bezpośrednio w prawym garażu. Dziękujemy.